  11. BLF 7.62HP/09/180F SN OR BX
  12. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BLF 7.62HP/09/180F SN OR BX
BLF 7.62HP/09/180F SN OR BX
  • Toebehoren3
  • Contradelen2
  • Verwante producten8
  1. SL 7.62HP/180
  2. 2 producten gevonden
  • SL 7.62HP/09/180F 3.2 SN BK BX
    SL 7.62HP/09/180F 3.2 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180F
    Product ID:
    VPE:
    24 PC
    PCB plug-in connector, male header, Flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 9, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box