  11. DRL273220L
  12. Produkty pokrewne
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
DRL273220L
DRL273220L
  • Akcesoria11
  • Odpowiedniki1
  • Produkty pokrewne8
  • DRL273012L
    DRL273012L
    • Elektronika
    • Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Pojedyncze elementy
    • DRL (24 mm szer.)
    • Przekaźniki indywidualne
    • 2 zestyki CO
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    20 szt.
    D-SERIES DRL, Przekaźniki, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 12 V DC, prąd trwały: 10 A, Przyłącza z portem płaskim (4,8 mm x 0,5 mm), Dostępność przycisku testowego: Nie
    Specyfikacja Probieranie
    • Elektronika
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Pojedyncze elementy
    • DRL (24 mm szer.)
    • Przekaźniki indywidualne
    • 2 zestyki CO
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    20 szt.
    D-SERIES DRL, Przekaźniki, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V DC, prąd trwały: 10 A, Przyłącza z portem płaskim (4,8 mm x 0,5 mm), Dostępność przycisku testowego: Nie
    Specyfikacja Probieranie
    • DRL (24 mm szer.)
    D-SERIES DRL, Przekaźniki, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 48 V DC, prąd trwały: 10 A, Przyłącza z portem płaskim (4,8 mm x 0,5 mm), Dostępność przycisku testowego: Nie
    • DRL (24 mm szer.)
    D-SERIES DRL, Przekaźniki, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 110 V DC, prąd trwały: 10 A, Przyłącza z portem płaskim (4,8 mm x 0,5 mm), Dostępność przycisku testowego: Nie
  • DRL273220L
    DRL273220L
    • DRL (24 mm szer.)
    D-SERIES DRL, Przekaźniki, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 220 V DC, prąd trwały: 10 A, Przyłącza z portem płaskim (4,8 mm x 0,5 mm), Dostępność przycisku testowego: Nie
    • DRL (24 mm szer.)
    D-SERIES DRL, Przekaźniki, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V AC, prąd trwały: 10 A, Przyłącza z portem płaskim (4,8 mm x 0,5 mm), Dostępność przycisku testowego: Nie
    • DRL (24 mm szer.)
    D-SERIES DRL, Przekaźniki, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 115 V AC, prąd trwały: 10 A, Przyłącza z portem płaskim (4,8 mm x 0,5 mm), Dostępność przycisku testowego: Nie
    • DRL (24 mm szer.)
    D-SERIES DRL, Przekaźniki, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 230 V AC, prąd trwały: 10 A, Przyłącza z portem płaskim (4,8 mm x 0,5 mm), Dostępność przycisku testowego: Nie