  10. SLD 3.50V/18/90G 3.2SN OR BX
  11. A következő ellendarabja
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
SLD 3.50V/18/90G 3.2SN OR BX
SLD 3.50V/18/90G 3.2SN OR BX
  • Tartozékok2
  • A következő ellendarabja2
  • Kapcsolódó termékek14
  1. BLF 3.50/180
  2. 2 termék található
  • BLF 3.50/09/180 SN OR BX
    BLF 3.50/09/180 SN OR BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK-csatlakozók - OMNIMATE Signal
    • 3,50 mm (0,138 inch) osztás - BL/SL 3.50 sorozat
    • Hüvelyes dugók - PUSH IN csatlakozás
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    54 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, hüvelyes csatlakozó, 3.50 mm, Pólusszám: 9, 180°, PUSH IN aktuátorral, Rögzítési tartomány, névleges csatlakozás, max.: 1.5 mm², Doboz
    Adatlap Letöltések
  • BLF 3.50/09/180 SN BK BX
    BLF 3.50/09/180 SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    54 Darab