  10. SLS 5.08/23/180B SN OR BX
  11. Es contrapieza de
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SLS 5.08/23/180B SN OR BX
SLS 5.08/23/180B SN OR BX
  • Accesorios8
  • Es contrapieza de1
  • Productos relacionados27
  1. BLZP 5.08HC/90 SN
  2. 1 products found
  • BLZP 5.08HC/23/90 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/23/90 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/90/270
    • BLZP 5.08HC/90 SN
    Item No.:
    Packaging unit:
    12 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 23, 90°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box