  8. WBC-P-8OR-70
  9. Tilbehør
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
WBC-P-8OR-70
WBC-P-8OR-70
  • Tilbehør2
  • Anvendte produkter5
  1. hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
  2. 2 produkter fundet
  • APG 80
    APG 80
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • Tools
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    6mm², 400mm²
    Datablad Downloads
  • ES APG 80 DIN 70
    ES APG 80 DIN 70
    • Workplace & Accessories
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for crimp cable lugs (acc. to DIN 46234)
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    70mm², Indent crimp