  12. RSS112012
  13. Samankaltaiset tuotteet
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
RSS112012
RSS112012
  • Yksittäinen osa tuotteelle4
  • Samankaltaiset tuotteet4
  • RSS112005
    RSS112005
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    • RSS - relay modules for 6.4 mm socket
    • 1 CO contact / hard gold plated contacts (AgNi Au contacts)
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 5 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Specyfikacja Probieranie
  • RSS112012
    RSS112012
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Specyfikacja Probieranie
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 60 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No