  11. BVZ 7.62IT/02/180MF2 SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BVZ 7.62IT/02/180MF2 SN BK BX
BVZ 7.62IT/02/180MF2 SN BK BX
  • Příslušenství1
  • Protikusy2
  • Příbuzné výrobky9
  1. Konektory samci, spoj pájený přetavením průchozím otvorem
  2. Nalezen 2 výrobků
  • SV-SMT 7.62IT/02/90MF2 2.6SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • Konektory samci, spoj pájený přetavením průchozím otvorem
    • SV-SMT 7.62IT 90
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN BX
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Prostřední příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 2, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 2.6 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • SV-SMT 7.62IT 270
    • SV-SMT 7.62IT 270MF SN
    • SV-SMT 7.62IT 270MF SN BX
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Prostřední příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 2, 270°, Pájecí kolík, délka (l): 2.6 mm, pocínované, černá, Box