  11. BVZ 7.62HP/09/180 SN BK BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BVZ 7.62HP/09/180 SN BK BX
BVZ 7.62HP/09/180 SN BK BX
  • Akcesoria4
  • Odpowiedniki2
  • Produkty pokrewne10
  1. Połączenie lutowane pinów męskich
  2. Znaleziono produktów: 2
  • SV 7.62HP/09/90G 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/09/90G 3.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Połączenie lutowane pinów męskich
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90G SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    24 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 9, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • SV 7.62HP/09/180G 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/09/180G 3.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180G SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    24 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 9, 180°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia