  11. DRR373220L
  12. Produkty pokrewne
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
DRR373220L
DRR373220L
  • Akcesoria13
  • Odpowiedniki1
  • Produkty pokrewne8
  • DRR373012L
    DRR373012L
    • Elektronika
    • Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Pojedyncze elementy
    • DRR (38 mm szer.)
    • Przekaźniki indywidualne
    • 3 styki przełączne
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    D-SERIES DRR, Przekaźniki, Liczba styków: 3, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 12 V DC, prąd trwały: 10 A, złącze wtykowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    Specyfikacja Probieranie
    • Elektronika
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Pojedyncze elementy
    • DRR (38 mm szer.)
    • Przekaźniki indywidualne
    • 3 styki przełączne
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    D-SERIES DRR, Przekaźniki, Liczba styków: 3, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V DC, prąd trwały: 10 A, złącze wtykowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    Specyfikacja Probieranie
    • DRR (38 mm szer.)
    D-SERIES DRR, Przekaźniki, Liczba styków: 3, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 48 V DC, prąd trwały: 10 A, złącze wtykowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    • DRR (38 mm szer.)
    D-SERIES DRR, Przekaźniki, Liczba styków: 3, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 110 V DC, prąd trwały: 10 A, złącze wtykowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
  • DRR373220L
    DRR373220L
    • DRR (38 mm szer.)
    D-SERIES DRR, Przekaźniki, Liczba styków: 3, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 220 V DC, prąd trwały: 10 A, złącze wtykowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    • DRR (38 mm szer.)
    D-SERIES DRR, Przekaźniki, Liczba styków: 3, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V AC, prąd trwały: 10 A, złącze wtykowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    • DRR (38 mm szer.)
    D-SERIES DRR, Przekaźniki, Liczba styków: 3, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 115 V AC, prąd trwały: 10 A, złącze wtykowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    • DRR (38 mm szer.)
    D-SERIES DRR, Przekaźniki, Liczba styków: 3, zestyk przełączny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 230 V AC, prąd trwały: 10 A, złącze wtykowe, Dostępność przycisku testowego: Nie