  10. KQNG-M6/-16
  11. Tartozéka
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
KQNG-M6/-16
KQNG-M6/-16
  • Tartozékok10
  • Tartozéka12
  • Kapcsolódó termékek2
  1. Krimpelés
  2. 12 termék található
  • CTN 25 D4
    CTN 25 D4
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • ...szigetelt és nem szigetelt érintkezőkhöz
    • ... szigeteltetlen érintkezőkhöz
    • Crimping tools
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    Présszerszám, Krimpelő szerszám érintkezőkhöz, 10mm², 25mm², Fogas sajtolás
    Adatlap Letöltések
  • ES EPG 45 HEX 16/35
    ES EPG 45 HEX 16/35
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • ... csősarukhoz (EN 13600), préselhető (DIN 46235) és krimpelhető (DIN 46234) kábelsarukhoz
    • mechanikus és elektrohidraulikus szerszámok 300 mm²-ig
    • Krimpelhető betétek
    • EPG 45 betétek
    • ... préselhető kábelsarukhoz (DIN 46235 szerint)
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    35mm², Hatszög sajtolás
    Adatlap Letöltések
  • ES EPG 45 WM 16/35
    ES EPG 45 WM 16/35
    • Krimpelhető betétek
    • EPG 45 betétek
    • ... csősarukhoz (EN 13600 szerint)
    35mm², WM krimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 16
    ES EPG/HPG 60 HEX 16
    • EPG 60 betétek
    • ... préselhető kábelsaruk
    Krimpelő szerszám betét, 16mm², Hatszög sajtolás
  • ES EPG/HPG 60 WM 16
    ES EPG/HPG 60 WM 16
    • EPG 60 betétek
    • ... csősaruk
    Krimpelő szerszám betét, 16mm², WM krimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hidraulikus és elektrohidraulikus szerszámok, 400 mm²-ig
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    6mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 16
    ES APG 80 HEX 16
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    16mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    35mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Hatszög sajtolás