  10. SLD 3.50V/26/180G 4.5SN BK BX
  11. Er et modstykke til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
SLD 3.50V/26/180G  4.5SN BK BX
SLD 3.50V/26/180G 4.5SN BK BX
  • Tilbehør2
  • Er et modstykke til3
  • Anvendte produkter13
  1. Female plugs - clampimg yoke screw connection
  2. 3 produkter fundet
  • BL 3.50/13/180 SN OR BX
    BL 3.50/13/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 3.50 mm (0.138 inch) - Series BL/SL 3.50
    • Female plugs - clampimg yoke screw connection
    • BL 3.50
    • BL 3.50/180
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    36 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 3.50 mm, Number of poles: 13, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 1.5 mm², Box
    Datablad Downloads
  • BL 3.50/13/180 SN BK BX
    BL 3.50/13/180 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • BL 3.50
    • BL 3.50/180
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    36 PC
    Datablad Downloads
    PCB plug-in connector, female plug, 3.50 mm, Number of poles: 13, 90°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 1.5 mm², Box