  11. TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  12. Er tilbehør til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  • Tilbehør27
  • Er tilbehør til2
  • Er et modstykke til2
  • Enkeltdel til2
  • Anvendte produkter4
  1. RCL - relay modules for 12.8 mm socket
  2. 2 produkter fundet
  • RCL424024
    RCL424024
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    • RCL - relay modules for 12.8 mm socket
    • 2 CO contacts (AgNi contacts)
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Datablad Downloads
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    • 2 CO contact / hard gold-plated contacts (AgNi Au contacts)
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: No