  7. WAP WDU2.5N/4N WS
  8. Tartozéka
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
WAP WDU2.5N/4N WS
WAP WDU2.5N/4N WS
  • Tartozéka5
  • Kapcsolódó termékek416
  1. Átmenő és földelő sorkapcsok
  2. 5 termék található
  • WDU 2.5N
    WDU 2.5N
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Átmenő és földelő sorkapcsok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    100 Darab
    Átvezető sorkapocs, Csavaros csatlakozás, sötétbézs, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Csatlakozások száma: 2
    Adatlap Letöltések
  • WDU 2.5N BL
    WDU 2.5N BL
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Átmenő és földelő sorkapcsok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    100 Darab
    Átvezető sorkapocs, Csavaros csatlakozás, kék, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Csatlakozások száma: 2
    Adatlap Letöltések
  • WDU 2.5N GE/SW
    WDU 2.5N GE/SW
    Átvezető sorkapocs, Csavaros csatlakozás, fekete/sárga, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Csatlakozások száma: 2
  • WDU 2.5N OR
    WDU 2.5N OR
    Átvezető sorkapocs, Csavaros csatlakozás, narancssárga, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Csatlakozások száma: 2
  • WPE 2.5N
    WPE 2.5N
    50 Darab
    PE-kapocs, Csavaros csatlakozás, Zöld / sárga, 2.5 mm², 500 V, Csatlakozások száma: 2, Szintek száma: 1, TS 35, V-0, Wemid