  11. BVFL 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
  12. Counterparts
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BVFL 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
BVFL 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
  • Accessories2
  • Counterparts7
  • Related products6
  1. PCB connectors - OMNIMATE Power
  2. 7 produkter fundet
  • SV-SMT 7.62IT/03/90MF3 2.6SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • Male headers, THR solder connection
    • SV-SMT 7.62IT 90
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN BX
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, Middle flange, THT/THR solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 2.6 mm, tinned, black, Box
    Datablad Downloads
  • SV 7.62HP/03/90MF2 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/03/90MF2 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MF SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Datablad Downloads
  • SV 7.62HP/03/180MF2 3.5SN BK BX
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180MF SN
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 180°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270MF SN
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box