  7. ZAP/TW ZDU1.5/4AN
  8. Er tilbehør til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
ZAP/TW ZDU1.5/4AN
ZAP/TW ZDU1.5/4AN
  • Er tilbehør til6
  • Anvendte produkter416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 6 produkter fundet
  • ZPE 1.5/4AN
    ZPE 1.5/4AN
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    50 PC
    PE terminal, Tension-clamp connection, 1.5 mm², 180 A (1.5 mm²), Green/yellow
    Datablad Downloads
  • ZDU 1.5/2X2AN
    ZDU 1.5/2X2AN
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    100 PC
    Feed-through terminal, Tension-clamp connection, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, dark beige
    Datablad Downloads
  • ZDU 1.5/2X2AN OR
    ZDU 1.5/2X2AN OR
    50 PC
    Feed-through terminal, Tension-clamp connection, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, orange
  • ZDU 1.5/4AN
    ZDU 1.5/4AN
    100 PC
  • ZDU 1.5/4AN BL
    ZDU 1.5/4AN BL
    Feed-through terminal, Tension-clamp connection, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, blue
  • ZDU 1.5/4AN OR
    ZDU 1.5/4AN OR