  11. BVFL 7.62HP/05/180F SN BK BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BVFL 7.62HP/05/180F SN BK BX
BVFL 7.62HP/05/180F SN BK BX
  • Akcesoria2
  • Odpowiedniki6
  • Produkty pokrewne4
  1. 6 mm²
  2. Znaleziono produktów: 6
  • SV 7.62HP/05/90F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/05/90F 3.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Połączenie lutowane pinów męskich
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90F SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    30 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz zatrzaskiwany, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 5, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • SV 7.62HP/05/180F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/05/180F 3.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180F SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    30 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz zatrzaskiwany, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 5, 180°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270F SN
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz zatrzaskiwany, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 5, 270°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia
  • SVD 7.62HP/10/270F 3.2SN BK BX
    SVD 7.62HP/10/270F 3.2SN BK BX
    • 6 mm²
    • SVD 7.62HP 270
    • SVD 7.62HP 270F SN
    18 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz zatrzaskiwany, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 10, 270°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia
  • SV-SMT 7.62HP/05/90F 2.6SN BK BX
    • 6 mm²
    • Listwy męskie, połączenie lutowane THR
    • SV-SMT 7.62HP 90
    • SV-SMT 7.62HP 90F
    • SV-SMT 7.62HP 90F BX
    50 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz, Połączenie lutowane THT/THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 5, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 2.6 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    • 6 mm²
    • SV-SMT 7.62HP 270
    • SV-SMT 7.62HP 270F
    • SV-SMT 7.62HP 270F BX
    50 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz, Połączenie lutowane THT/THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 5, 270°, Długość kołka lutowniczego (l): 2.6 mm, cynowana, czarny, skrzynia