  10. KWN-M20/-185 45
  11. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
KWN-M20/-185 45
KWN-M20/-185 45
  • Tillbehör6
  • Är tillbehör till9
  • Använda produkter4
  1. ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
  2. 9 produkter hittades
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
    • mekaniska och elhydrauliska verktyg, upp till 300 mm²
    • Crimpinsatser
    • EPG 60-insatser
    • ... för klämkabelskor
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    Insats förslutningsverktyg, 120mm², Sexkantig crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • ES EPG/HPG 60 HEX 185
    ES EPG/HPG 60 HEX 185
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • Crimpinsatser
    • EPG 60-insatser
    • ... för klämkabelskor
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    Insats förslutningsverktyg, 185mm², Sexkantig crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • ES EPG/HPG 60 WM 185
    ES EPG/HPG 60 WM 185
    • ... för rörkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 185mm², WM-Crimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydrauliska och elhydrauliska verktyg, upp till 400 mm²
    • APG 80/HPG 80 insatser
    • ... för kabelskor (enligt DIN 46235)
    6mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    • APG 80/HPG 80 insatser
    50mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 185
    ES APG 80 HEX 185
    185mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 WM 185
    ES APG 80 WM 185
    • ... för rörkabelskor (enligt EN 13600)
    185mm², WM-Crimp