  11. SVF 7.62HP/03/180MSF2 SN BK BX
  12. Je protikusem
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
SVF 7.62HP/03/180MSF2 SN BK BX
SVF 7.62HP/03/180MSF2 SN BK BX
  • Příslušenství2
  • Je protikusem2
  • Příbuzné výrobky10
  1. Konektor samice s pružinovým připojením PUSHIN
  2. Nalezen 2 výrobků
  • BVF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
    BVF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Konektor samice s pružinovým připojením PUSHIN
    • BVF 7.62HP/180
    • BVF 7.62HP/180MSF
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 7.62 mm, Počet pólů: 3, 180°, Připojení PUSH IN bez akčního členu, Připojení s kotevní svorkou, Upínací rozsah, max. : 10 mm², Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • BVDF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • BVDF 7.62HP/180
    • BVDF 7.62HP 180MSF SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    30 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 7.62 mm, Počet pólů: 3, 180°, PUSH IN s tlačítkem, Upínací rozsah, max. : 10 mm², Box