  11. TRS 24-230VUC 2CO
  12. Separata delar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
TRS 24-230VUC 2CO
TRS 24-230VUC 2CO
  • Tillbehör26
  • Separata delar1
  • Använda produkter11
  1. 2 växlande kontakter (AgNi-kontakter)
  2. 1 produkter hittades
  • RCL424024
    RCL424024
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Ytterligare produkter
    • Enskilda reläer
    • Elektromekaniska reläer
    • RCL – Reläkopplare för 12,8 mm uttag
    • 2 växlande kontakter (AgNi-kontakter)
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    TERMSERIES, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt AgNi, Märkstyrspänning: 24 V DC, Varaktig ström: 8 A, Stickanslutning, Testknapp finns: Nej