  10. BLF 5.08HC/17/180 SN BK BX
  11. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLF 5.08HC/17/180 SN BK BX
BLF 5.08HC/17/180 SN BK BX
  • Tartozékok6
  • Ellendarabok3
  • Kapcsolódó termékek43
  1. Tűs érintkezősorok - forrasztott csatlakozás
  2. 3 termék található
  • SL 5.08HC/17/90 3.2SN OR BX
    SL 5.08HC/17/90 3.2SN OR BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK-csatlakozók - OMNIMATE Signal
    • 5,08 mm (0,200 inch) osztás - BL/SL 5.08 sorozat
    • Tűs érintkezősorok - forrasztott csatlakozás
    • SL 5.08HC/90
    • SL 5.08HC/90
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    20 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, nyitott oldal, THT-forrasztott csatlakozás, 5.08 mm, Pólusszám: 17, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, narancssárga, Doboz
    Adatlap Letöltések
  • SL 5.08HC/17/90 3.2SN BK BX
    SL 5.08HC/17/90 3.2SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    20 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, nyitott oldal, THT-forrasztott csatlakozás, 5.08 mm, Pólusszám: 17, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz
    Adatlap Letöltések
  • SL 5.08HC/17/180 3.2SN OR BX
    SL 5.08HC/17/180 3.2SN OR BX
    • SL 5.08HC/180
    • SL 5.08HC/180
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, nyitott oldal, THT-forrasztott csatlakozás, 5.08 mm, Pólusszám: 17, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, narancssárga, Doboz