  12. RSS112060
  13. Kapcsolódó termékek
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
RSS112060
RSS112060
  • Tartozékok6
  • Ellendarabok6
  • Ennek a készletnek a tartalma16
  • Kapcsolódó termékek4
  • RSS112005
    RSS112005
    • Elektronika
    • Relémodulok és szilárdtest-relék
    • Univerzális termékcsalád
    • TERMSERIES
    • Kiegészítő termékek
    • Egyedi relék
    • Elektromechanikus relék
    • RSS – relémodulok 6,4 mm-es aljzathoz
    • 1 váltóérintkező / kemény aranyozott érintkezők (AgNi Au)
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    20 Darab
    TERMSERIES, Relé, Érintkezők száma: 1, Váltóérintkező AgNi aranyozott, Névleges vezérlőfeszültség: 5 V DC, Folytonos áram: 6 A, Dugaszolható csatlakozás, Ellenőrző gomb elérhető: No
    Adatlap Letöltések
    • Elektronika
    • Univerzális termékcsalád
    • TERMSERIES
    • Kiegészítő termékek
    • Egyedi relék
    • Elektromechanikus relék
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    20 Darab
    TERMSERIES, Relé, Érintkezők száma: 1, Váltóérintkező AgNi aranyozott, Névleges vezérlőfeszültség: 12 V DC, Folytonos áram: 6 A, Dugaszolható csatlakozás, Ellenőrző gomb elérhető: No
    Adatlap Letöltések
    TERMSERIES, Relé, Érintkezők száma: 1, Váltóérintkező AgNi aranyozott, Névleges vezérlőfeszültség: 24 V DC, Folytonos áram: 6 A, Dugaszolható csatlakozás, Ellenőrző gomb elérhető: No
  • RSS112060
    RSS112060
    TERMSERIES, Relé, Érintkezők száma: 1, Váltóérintkező AgNi aranyozott, Névleges vezérlőfeszültség: 60 V DC, Folytonos áram: 6 A, Dugaszolható csatlakozás, Ellenőrző gomb elérhető: No