  8. WBC-P-8BK-35
  9. Aksesuarlar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
WBC-P-8BK-35
WBC-P-8BK-35
  • Aksesuarlar2
  • İlgili ürünler5
  1. mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
  2. 2 ürün bulundu
  • EPG 45
    EPG 45
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Tools
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    Pressing tool, 6mm², 150mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
    Veri sayfası İndirilenler
  • ES EPG 45 DIN 35
    ES EPG 45 DIN 35
    • Workplace & Accessories
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for crimp cable lugs (acc. to DIN 46234)
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    35mm², Indent crimp