  11. BUL 10.16HP/02/180 4.5AG BK BX SO
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BUL 10.16HP/02/180 4.5AG BK BX SO
  • Příslušenství1
  • Protikusy3
  • Příbuzné výrobky3
  1. Pájecí připojení hlav kolíků
  2. Nalezen 3 výrobků
  • SU 10.16HP/02/90G 3.5AG BK BX
    SU 10.16HP/02/90G 3.5AG BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 16 mm²
    • Pájecí připojení hlav kolíků
    • SU 10.16HP/90
    • SU 10.16HP/90G
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    90 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 10.16 mm, Počet pólů: 2, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, postříbřené, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SU 10.16HP/02/180G 3.5AG BK BX
    SU 10.16HP/02/180G 3.5AG BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 16 mm²