  7. ZAP/TW ZDLD2.5-2N BL
  8. aksesuarıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
ZAP/TW ZDLD2.5-2N BL
ZAP/TW ZDLD2.5-2N BL
  • aksesuarıdır7
  • İlgili ürünler416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 7 ürün bulundu
  • ZDLD 2.5-2N
    ZDLD 2.5-2N
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    50 PC
    Multi-tier modular terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 500 V, 20 A, dark beige
    Veri sayfası İndirilenler
  • ZDLD 2.5-2N BL
    ZDLD 2.5-2N BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    50 PC
    Multi-tier modular terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 500 V, 20 A, blue
    Veri sayfası İndirilenler
  • ZDLD 2.5-2N PE
    ZDLD 2.5-2N PE
    PE terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 500 V, Green/yellow
  • ZDLD 2.5-2N/PE/L/L
    ZDLD 2.5-2N/PE/L/L
  • ZDLD 2.5-2N/PE/L/N
    ZDLD 2.5-2N/PE/L/N
  • ZDLD 2.5-2VN
    ZDLD 2.5-2VN
    25 PC
    Multi-tier modular terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 400 V, 20 A, dark beige
  • ZDLD 2.5-2VN BL
    ZDLD 2.5-2VN BL
    25 PC
    Multi-tier modular terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 400 V, 20 A, blue