  10. BLF 5.08HC/17/180 SN BK BX
  11. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BLF 5.08HC/17/180 SN BK BX
BLF 5.08HC/17/180 SN BK BX
  • Tilbehør6
  • Modstykker3
  • Anvendte produkter43
  1. Male headers - solder connection
  2. 3 produkter fundet
  • SL 5.08HC/17/90 3.2SN OR BX
    SL 5.08HC/17/90 3.2SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - solder connection
    • SL 5.08HC/90
    • SL 5.08HC/90
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    20 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 17, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, orange, Box
    Datablad Downloads
  • SL 5.08HC/17/90 3.2SN BK BX
    SL 5.08HC/17/90 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    20 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 17, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box
    Datablad Downloads
  • SL 5.08HC/17/180 3.2SN OR BX
    SL 5.08HC/17/180 3.2SN OR BX
    • SL 5.08HC/180
    • SL 5.08HC/180
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 17, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, orange, Box