  11. BLZ 7.62IT/04/180MF4 SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLZ 7.62IT/04/180MF4 SN BK BX
BLZ 7.62IT/04/180MF4 SN BK BX
  • Příslušenství3
  • Protikusy1
  • Příbuzné výrobky11
  1. SL 7.62IT/90MF SN
  2. Nalezen 1 výrobků
  • SL 7.62IT/04/90MF4 3.2SN BK BX
    SL 7.62IT/04/90MF4 3.2SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 4 mm²
    • Konektor samec s připojením pájením
    • SL 7.62IT/90
    • SL 7.62IT/90MF SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    48 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Prostřední příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 4, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box