  11. BVFL 7.62HP/05/180F SN BK BX
  12. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BVFL 7.62HP/05/180F SN BK BX
BVFL 7.62HP/05/180F SN BK BX
  • Tilbehør2
  • Modstykker6
  • Anvendte produkter4
  1. 6 mm²
  2. 6 produkter fundet
  • SV 7.62HP/05/90F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/05/90F 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90F SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    30 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 5, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Datablad Downloads
  • SV 7.62HP/05/180F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/05/180F 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180F SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    30 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 5, 180°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Datablad Downloads
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270F SN
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 5, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
  • SVD 7.62HP/10/270F 3.2SN BK BX
    SVD 7.62HP/10/270F 3.2SN BK BX
    • 6 mm²
    • SVD 7.62HP 270
    • SVD 7.62HP 270F SN
    18 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 10, 270°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box
  • SV-SMT 7.62HP/05/90F 2.6SN BK BX
    • 6 mm²
    • Male headers, THR solder connection
    • SV-SMT 7.62HP 90
    • SV-SMT 7.62HP 90F
    • SV-SMT 7.62HP 90F BX
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, Flange, THT/THR solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 5, 90°, Solder pin length (l): 2.6 mm, tinned, black, Box
    • 6 mm²
    • SV-SMT 7.62HP 270
    • SV-SMT 7.62HP 270F
    • SV-SMT 7.62HP 270F BX
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, Flange, THT/THR solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 5, 270°, Solder pin length (l): 2.6 mm, tinned, black, Box