SFP adó-vevő (Eco- és AdvancedLine switchekkel használható)

SFP adó-vevő (Eco- és AdvancedLine switchekkel használható)

Az SFP sorozatú adó-vevők jellemzői

  • Adó-vevők széles választéka több átviteli sebességhez (100/1000 Mbit/s) és távolsághoz (max. 60 km)
  • Kétirányú SFP típusok egyetlen üvegszálon végzett kommunikációhoz
  • Az SFP állapotának egyszerű ellenőrzése a digitális diagnosztikai felügyelet (DDM) támogatásával
  • Melegtartalékként használható (üzem közben cserélhető)
  • 1. osztályú lézertermék, EN60825-1 kompatibilis

Válasszon kategóriát

Aktív Ipari Ethernet
11 termék található
  • Cikkszám
    2682480000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 1000 Mbps, Multimode, LC-Duplex, 0.5 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab
  • Cikkszám
    2682530000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 1000 Mbps, Singlemode BiDi, LC-Simplex, 10 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab
  • Cikkszám
    2682450000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 100 Mbps, Multimode, LC-Duplex, 2 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab
  • Cikkszám
    2682470000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 100 Mbps, Singlemode, LC-Duplex, 60 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab
  • Cikkszám
    2682540000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 1000 Mbps, Singlemode BiDi, LC-Simplex, 20 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab
  • Cikkszám
    2682510000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 1000 Mbps, Singlemode, LC-Duplex, 40 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab
  • Cikkszám
    2682460000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 100 Mbps, Singlemode, LC-Duplex, 30 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab
  • Cikkszám
    2682500000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 1000 Mbps, Singlemode, LC-Duplex, 10 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab
  • Cikkszám
    2682520000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 1000 Mbps, Singlemode BiDi, LC-Simplex, 10 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab
  • Cikkszám
    2682490000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 1000 Mbps, Multimode, LC-Duplex, 2 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab
  • Cikkszám
    2682550000
    Verzió
    SFP adó-vevő, 1000 Mbps, Singlemode BiDi, LC-Simplex, 20 km, -40 °C...85 °C
    Adatlap
    Csomagolási egység: 1 Darab