  11. BVZ 7.62IT/03/180MF3 SN BK BX
  12. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BVZ 7.62IT/03/180MF3 SN BK BX
BVZ 7.62IT/03/180MF3 SN BK BX
  • Tillbehör1
  • Motdelar3
  • Använda produkter9
  1. 6mm²
  2. 3 produkter hittades
  • SV-SMT 7.62IT/03/90MF3 2.6SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6mm²
    • Hankontakter, THR lödanslutning
    • SV-SMT 7.62IT 90
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN BX
    Produkt-ID:
    VPE:
    60 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Mittfläns, THT/THR lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 3, 90°, Lödstiftlängd (l): 2.6 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SV 7.62IT/03/90MF3 3.5SN BK BX
    SV 7.62IT/03/90MF3 3.5SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • OMNIMATE Power IT
    • 6mm²
    • Hankontakter, lödanslutning
    • SV 7.62IT 90
    • SV 7.62IT 90MF SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    60 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, Mittfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 3, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
    • 6mm²
    • Hankontakter, lödanslutning
    • SV 7.62IT 270
    • SV 7.62IT 270MF SN
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, Mittfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 3, 270°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box