  12. DRM570110
  13. Příbuzné výrobky
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
DRM570110
DRM570110
  • Příslušenství18
  • Protikusy3
  • Příbuzné výrobky9
  • DRM570012
    DRM570012
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRM (šířka 25 mm)
    • Jednotlivá relé
    • 4 přepínací kontakty
    • standardní relé
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 4, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 12 V DC, Trvalý proud: 5 A, Zásuvné připojení Plug-in
    Datový list Soubory ke stažení
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRM (šířka 25 mm)
    • Jednotlivá relé
    • 4 přepínací kontakty
    • standardní relé
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 4, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 5 A, Zásuvné připojení Plug-in
    Datový list Soubory ke stažení
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 4, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 48 V DC, Trvalý proud: 5 A, Zásuvné připojení Plug-in
  • DRM570110
    DRM570110
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 4, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 110 V DC, Trvalý proud: 5 A, Zásuvné připojení Plug-in
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 4, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 220 V DC, Trvalý proud: 5 A, Zásuvné připojení Plug-in
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 4, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 24 V AC, Trvalý proud: 5 A, Zásuvné připojení Plug-in
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 4, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 48 V AC, Trvalý proud: 5 A, Zásuvné připojení Plug-in
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 4, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 115 V AC, Trvalý proud: 5 A, Zásuvné připojení Plug-in
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 4, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 230 V AC, Trvalý proud: 5 A, Zásuvné připojení Plug-in