  10. SL 5.08HC/14/90F 3.2SN OR BX
  11. Je protikusem
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
SL 5.08HC/14/90F 3.2SN OR BX
SL 5.08HC/14/90F 3.2SN OR BX
  • Příslušenství7
  • Je protikusem9
  • Příbuzné výrobky30
  1. Conectores con paso de 5,08 mm - serie BL/SL 5.08
  2. 9 produkter fundet
  • BLZP 5.08HC/14/180F SN OR BX
    BLZP 5.08HC/14/180F SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08