  8. WBC-P-8OR-70
  9. Příslušenství
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
WBC-P-8OR-70
WBC-P-8OR-70
  • Příslušenství2
  • Příbuzné výrobky5
  1. hydraulické a elektrohydraulické nářadí do 400 mm²
  2. Nalezen 2 výrobků
  • APG 80
    APG 80
    • Pracoviště a příslušenství
    • Nářadí
    • Krimpovací kleště
    • ... pro tubulární (EN 13600), kompresní (din 46235) a krimpovací (DIN 46234) kabelová oka
    • hydraulické a elektrohydraulické nářadí do 400 mm²
    • Nářadí
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    6mm², 400mm²
    Datový list Soubory ke stažení
  • ES APG 80 DIN 70
    ES APG 80 DIN 70
    • Pracoviště a příslušenství
    • Krimpovací kleště
    • Krimpovací vložky
    • Vložky APG 80 / HPG 80
    • ... pro krimpovací kabelová oka (podle DIN 46234)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    70mm², Krimpování - odsazení