  10. BL 3.50/21/180LH SN OR BX
  11. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BL 3.50/21/180LH SN OR BX
BL 3.50/21/180LH SN OR BX
  • Tilbehør6
  • Modstykker2
  • Anvendte produkter24
  1. Male headers - THR solder connection
  2. 2 produkter fundet
  • SL-SMT 3.50/21/90LF 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 3.50 mm (0.138 inch) - Series BL/SL 3.50
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 3.5/90LF
    • SL-SMT 3.5/90LF Box
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    18 PC
    PCB plug-in connector, male header, Solder flange, THT/THR solder connection, 3.50 mm, Number of poles: 21, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box
    Datablad Downloads
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • SL-SMT 3.5/180LF
    • SL-SMT 3.5/180LF Box
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    18 PC
    PCB plug-in connector, male header, Solder flange, THT/THR solder connection, 3.50 mm, Number of poles: 21, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box