  11. BLZ 7.62HP/03/180LR SN OR BX
  12. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BLZ 7.62HP/03/180LR SN OR BX
BLZ 7.62HP/03/180LR SN OR BX
  • Lisävarusteet3
  • Vastineet8
  • Samankaltaiset tuotteet9
  1. Male headers, solder connection
  2. 8 tuotetta löytyi
  • SL 7.62HP/03/90F 3.2 SN BK BX
    SL 7.62HP/03/90F 3.2 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SL 7.62HP/90
    • SL 7.62HP/90F
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    54 PC
    PCB plug-in connector, male header, Flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box