  11. SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN OR BX
  12. Is contradeel van
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN OR BX
SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN OR BX
  • Toebehoren2
  • Is contradeel van3
  • Verwante producten9
  1. 2.5 mm²
  2. 3 producten gevonden
  • BLZ 7.62HP/08/180F SN BK BX
    BLZ 7.62HP/08/180F SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Female plug, clamping-yoke screw connection
    • BLZ 7.62 HP
    • BLZ 7.62HP/180F
    Product ID:
    VPE:
    20 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 8, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box
    Gegevensblad Downloaden
  • BLZ 7.62HP/08/180LR SN BK BX
    BLZ 7.62HP/08/180LR SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • BLZ 7.62 HP
    • BLZ 7.62HP/180LR
    Product ID:
    VPE:
    20 PC
    Gegevensblad Downloaden
  • BLF 7.62HP/08/180LR SN BK BX
    BLF 7.62HP/08/180LR SN BK BX
    • 2.5 mm²
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BLF 7.62 HP
    • BLF 7.62HP/180LR
    24 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 8, 180°, PUSH IN with actuator, Clamping range, max. : 2.5 mm², Box