  11. SLF 7.62HP/03/180LR SN BK BX
  12. Is counterpart of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SLF 7.62HP/03/180LR SN BK BX
SLF 7.62HP/03/180LR SN BK BX
  • Accessories3
  • Is counterpart of4
  • Related products4
  1. Female headers, solder connection
  2. 4 products found
  • BLL 7.62HP/03/90F 3.2SN BK BX
    BLL 7.62HP/03/90F 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Female headers, solder connection
    • BLL 7.62HP/90
    • BLL 7.62HP/90F
    Item No.:
    Packaging unit:
    54 PC
    PCB plug-in connector, female header, Flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box