  10. SLS 5.08/08/180DF SN OR BX
  11. 대상 상대품:
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
SLS 5.08/08/180DF SN OR BX
SLS 5.08/08/180DF SN OR BX
  • 대상 상대품:2
  • 관련 제품10
  1. Шаг 5,08 мм (0,200 дюйма) - серия BL/SL 5.08
  2. 2 producten gevonden
  • BLC 5.08/08/180BR OR BX
    BLC 5.08/08/180BR OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - crimp connection
    • BLC 5.08
    • BLC 5.08BR
    Product ID:
    VPE:
    50 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 8, 180°, Crimp connection, Clamping range, max. : 2.5 mm², Box
    Gegevensblad Downloaden
  • BLL 5.08/08/180B 3.2SN OR BX
    BLL 5.08/08/180B 3.2SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • Female headers - solder connection
    • BLL 5.08
    • BLL 5.08/180B
    Product ID:
    VPE:
    42 PC
    PCB plug-in connector, female header, Dovetails for fixing blocks, THT solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 8, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, orange, Box