  10. BL 3.50/13/180LH SN OR BX
  11. Karşı parçalar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
BL 3.50/13/180LH SN OR BX
BL 3.50/13/180LH SN OR BX
  • Aksesuarlar7
  • Karşı parçalar1
  • İlgili ürünler24
  1. SL-SMT 3.5/180LF Box
  2. 1 ürün bulundu
  • SL-SMT 3.50/13/180LF 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 3.50 mm (0.138 inch) - Series BL/SL 3.50
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 3.5/180LF
    • SL-SMT 3.5/180LF Box
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    30 PC
    PCB plug-in connector, male header, Solder flange, THT/THR solder connection, 3.50 mm, Number of poles: 13, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box