  10. BLL 5.08/23/180B 3.2SN OR BX
  11. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BLL 5.08/23/180B 3.2SN OR BX
BLL 5.08/23/180B 3.2SN OR BX
  • Tilbehør8
  • Modstykker2
  • Anvendte produkter12
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 2 produkter fundet
  • SL 5.08HC/23/180 3.2SN OR BX
    SL 5.08HC/23/180 3.2SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - solder connection
    • SL 5.08HC/180
    • SL 5.08HC/180
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    20 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 23, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, orange, Box
    Datablad Downloads
  • SLS 5.08/23/180B SN OR BX
    SLS 5.08/23/180B SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • Male plugs - clamping yoke screw connection
    • SLS 5.08
    • SLS 5.08/180B
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    12 PC
    PCB plug-in connector, male plug, 5.08 mm, Number of poles: 23, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 3.31 mm², Box