  11. BLZ 7.62IT/03/180MF2 SN BK BX
  12. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BLZ 7.62IT/03/180MF2 SN BK BX
BLZ 7.62IT/03/180MF2 SN BK BX
  • Lisävarusteet3
  • Vastineet1
  • Samankaltaiset tuotteet11
  1. SL 7.62IT/90MF SN
  2. 1 tuotetta löytyi
  • SL 7.62IT/03/90MF2 3.2SN BK BX
    SL 7.62IT/03/90MF2 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 4 mm²
    • Male header with solder connection
    • SL 7.62IT/90
    • SL 7.62IT/90MF SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box