  12. DRM570110
  13. Produkty pokrewne
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
DRM570110
DRM570110
  • Akcesoria18
  • Odpowiedniki3
  • Produkty pokrewne9
  • DRM570012
    DRM570012
    • Elektronika
    • Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Pojedyncze elementy
    • DRM (25 mm szer.)
    • Przekaźniki indywidualne
    • 4 styki przełączne
    • przekaźnik standardowy
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    20 szt.
    D-SERIES DRM, Przekaźniki, Liczba styków: 4, zestyk przełączny, AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 12 V DC, prąd trwały: 5 A, złącze wtykowe
    Specyfikacja Probieranie
    • Elektronika
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Pojedyncze elementy
    • DRM (25 mm szer.)
    • Przekaźniki indywidualne
    • 4 styki przełączne
    • przekaźnik standardowy
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    20 szt.
    D-SERIES DRM, Przekaźniki, Liczba styków: 4, zestyk przełączny, AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V DC, prąd trwały: 5 A, złącze wtykowe
    Specyfikacja Probieranie
    • DRM (25 mm szer.)
    D-SERIES DRM, Przekaźniki, Liczba styków: 4, zestyk przełączny, AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 48 V DC, prąd trwały: 5 A, złącze wtykowe
  • DRM570110
    DRM570110
    • DRM (25 mm szer.)
    D-SERIES DRM, Przekaźniki, Liczba styków: 4, zestyk przełączny, AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 110 V DC, prąd trwały: 5 A, złącze wtykowe
    • DRM (25 mm szer.)
    D-SERIES DRM, Przekaźniki, Liczba styków: 4, zestyk przełączny, AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 220 V DC, prąd trwały: 5 A, złącze wtykowe
    • DRM (25 mm szer.)
    D-SERIES DRM, Przekaźniki, Liczba styków: 4, zestyk przełączny, AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V AC, prąd trwały: 5 A, złącze wtykowe
    • DRM (25 mm szer.)
    D-SERIES DRM, Przekaźniki, Liczba styków: 4, zestyk przełączny, AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 48 V AC, prąd trwały: 5 A, złącze wtykowe
    • DRM (25 mm szer.)
    D-SERIES DRM, Przekaźniki, Liczba styków: 4, zestyk przełączny, AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 115 V AC, prąd trwały: 5 A, złącze wtykowe
    • DRM (25 mm szer.)
    D-SERIES DRM, Przekaźniki, Liczba styków: 4, zestyk przełączny, AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 230 V AC, prąd trwały: 5 A, złącze wtykowe