  10. KWN-M10/-185 45
  11. Is accessory of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
KWN-M10/-185 45
KWN-M10/-185 45
  • Accessories6
  • Is accessory of10
  • Related products4
  1. ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
  2. 10 products found
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Item No.:
    Packaging unit:
    1 PC
    Crimping tool insert, 120mm², Hexagonal crimp
    Data sheet Downloads
  • ES EPG/HPG 60 HEX 185
    ES EPG/HPG 60 HEX 185
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    Item No.:
    Packaging unit:
    1 PC
    Crimping tool insert, 185mm², Hexagonal crimp
    Data sheet Downloads
  • ES EPG/HPG 60 WM 185
    ES EPG/HPG 60 WM 185
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 185mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    6mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    35mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 185
    ES APG 80 HEX 185
    185mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM 185
    ES APG 80 WM 185
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    185mm², WM crimp