  10. KWPN-M6/-10 90
  11. Tillbehör
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
KWPN-M6/-10 90
KWPN-M6/-10 90
  • Tillbehör12
  • Är tillbehör till18
  • Använda produkter2
  1. Crimpverktyg
  2. 12 produkter hittades
  • CTN 25 D5
    CTN 25 D5
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • ...för isolerade/icke-isolerade kontakter
    • ... för ej isolerade kontakter
    • Crimping tools
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    Crimpverktyg, Crimpverktyg för kontakter, 10mm², 25mm², Sexkantig crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • PZ PK 6/70
    PZ PK 6/70
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
    • Crimpverktyg för rör- (EN 13600) och klämkabelskor (DIN 46235)
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    6mm², 70mm², Sexkantig crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • PZ PK 10/120
    PZ PK 10/120
    10mm², 120mm², Sexkantig crimptång
  • EPG 45
    EPG 45
    • mekaniska och elhydrauliska verktyg, upp till 300 mm²
    Crimpverktyg, 6mm², 150mm², Sexkantig crimptång, WM-Crimp, Indent-crimptång, Trapetspressning, Ovalcrimpning
  • EPG 60
    EPG 60
    Pressverktyg, Verktyg, Crimpverktyg, 6mm², 300mm², Sexkantig crimptång, WM-Crimp, Indent-crimptång, Trapetspressning, Ovalcrimpning
  • ES EPG 45 HEX 10/70
    ES EPG 45 HEX 10/70
    • Crimpinsatser
    • EPG 45-insatser
    • ... för kabelskor (enligt DIN 46235)
    70mm², Sexkantig crimptång
  • ES EPG 45 WM 10/70
    ES EPG 45 WM 10/70
    • Crimpinsatser
    • EPG 45-insatser
    • ... för rörkabelskor (enligt EN 13600)
    70mm², WM-Crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 10
    ES EPG/HPG 60 HEX 10
    • EPG 60-insatser
    • ... för klämkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 10mm², Sexkantig crimptång
  • ES EPG/HPG 60 WM 10
    ES EPG/HPG 60 WM 10
    • EPG 60-insatser
    • ... för rörkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 10mm², WM-Crimp
  • HPG 60
    HPG 60
    • hydrauliska och elhydrauliska verktyg, upp till 400 mm²
    6mm², 300mm², Sexkantig crimptång, WM-Crimp, Indent-crimptång, Trapetspressning, Ovalcrimpning