  10. SLS 5.08/08/180DF SN OR BX
  11. Är en motdel till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
SLS 5.08/08/180DF SN OR BX
SLS 5.08/08/180DF SN OR BX
  • Är en motdel till2
  • Använda produkter10
  1. Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
  2. 2 produkter hittades
  • BLC 5.08/08/180BR OR BX
    BLC 5.08/08/180BR OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
    • Honkontakt crimpanslutning
    • BLC 5.08
    • BLC 5.08BR
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylsstickpropp, 5.08 mm, Antal poler: 8, 180°, Crimpanslutning, Anslutningsområde, max. : 2.5 mm², Box
    Datablad Nedladdningar
  • BLL 5.08/08/180B 3.2SN OR BX
    BLL 5.08/08/180B 3.2SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Hylslister lödanslutning
    • BLL 5.08
    • BLL 5.08/180B
    Produkt-ID:
    VPE:
    42 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylslist, Laxspår för montageblock, THT lödanslutning, 5.08 mm, Antal poler: 8, 180°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, orange, Box