  11. SVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
  12. Şunun karşı parçasıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
SVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
SVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
  • Aksesuarlar2
  • Şunun karşı parçasıdır2
  • İlgili ürünler10
  1. Female plug, PUSH IN spring connection
  2. 2 ürün bulundu
  • BVF 7.62HP/03/180MF3 SN BK BX
    BVF 7.62HP/03/180MF3 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BVF 7.62HP/180
    • BVF 7.62HP/180MF
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    50 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 3, 180°, PUSH IN without actuator, Tension-clamp connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box