  11. SVF 7.62HP/03/180MSF2 SN BK BX
  12. Is counterpart of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SVF 7.62HP/03/180MSF2 SN BK BX
SVF 7.62HP/03/180MSF2 SN BK BX
  • Accessories2
  • Is counterpart of2
  • Related products10
  1. Female plug, PUSH IN spring connection
  2. 2 products found
  • BVF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
    BVF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BVF 7.62HP/180
    • BVF 7.62HP/180MSF
    Item No.:
    Packaging unit:
    50 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 3, 180°, PUSH IN without actuator, Tension-clamp connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box
    Data sheet Downloads
  • BVDF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • BVDF 7.62HP/180
    • BVDF 7.62HP 180MSF SN
    Item No.:
    Packaging unit:
    30 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 3, 180°, PUSH IN with push button, Clamping range, max. : 10 mm², Box