  10. KWN-M14/50 90
  11. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
KWN-M14/50 90
KWN-M14/50 90
  • Akcesoria11
  • Jest dodatkiem9
  • Produkty pokrewne7
  2. Znaleziono produktów: 9
  • PZ RK 6/70
    PZ RK 6/70
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • Narzędzie do zaciskania końcówek kablowych rurowych (EN 13600) oraz zagniatanych (DIN 46235)
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    6mm², 70mm², Zacisk sześciokątny, Zagniatanie WM
    Specyfikacja Probieranie
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    10mm², 120mm², Zacisk sześciokątny, Zagniatanie WM
    Specyfikacja Probieranie
  • ES EPG 45 HEX 25/50
    ES EPG 45 HEX 25/50
    • mechaniczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 300 mm²
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do zaciskanych końcówek kablowych rurowych (wg DIN 46235)
    50mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG 45 WM 25/50
    ES EPG 45 WM 25/50
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do końcówek kablowych rurowych (wg EN 13600)
    50mm², Zagniatanie WM
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 150mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG/HPG 60 HEX 50
    ES EPG/HPG 60 HEX 50
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 50mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG/HPG 60 WM 50
    ES EPG/HPG 60 WM 50
    • ... do końcówek kablowych rurowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 50mm², Zagniatanie WM
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    • hydrauliczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 400 mm²
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    50mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 WM 50
    ES APG 80 WM 50
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    50mm², Zagniatanie WM