  10. SLD 3.50V/18/90F 3.2SN OR BX
  11. Is contradeel van
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
SLD 3.50V/18/90F 3.2SN OR BX
SLD 3.50V/18/90F 3.2SN OR BX
  • Toebehoren3
  • Is contradeel van3
  • Verwante producten13
  1. BLF 3.50
  2. 3 producten gevonden
  • BLF 3.50/09/180F SN OR BX
    BLF 3.50/09/180F SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 3.50 mm (0.138 inch) - Series BL/SL 3.50
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180F
    Product ID:
    VPE:
    48 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 3.50 mm, Number of poles: 9, 180°, PUSH IN with actuator, Clamping range, max. : 1.5 mm², Box
    Gegevensblad Downloaden
  • BLF 3.50/09/180F SN BK BX
    BLF 3.50/09/180F SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180F
    Product ID:
    VPE:
    48 PC
    Gegevensblad Downloaden
  • BLF 3.50/09/180LH SN OR BX
    BLF 3.50/09/180LH SN OR BX
    • BLF 3.50/180LH