  7. ZAP/TW ZDKPE2.5-2
  8. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
ZAP/TW ZDKPE2.5-2
ZAP/TW ZDKPE2.5-2
  • On lisävaruste3
  • Samankaltaiset tuotteet416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 3 tuotetta löytyi
  • ZDKPE 2.5-2
    ZDKPE 2.5-2
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    Feed-through terminal, Double-tier terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 800 V, 24 A, dark beige
    Tuotesivu Lataukset
  • ZDKPE 2.5-2 DB+BR BED OR
    ZDKPE 2.5-2 DB+BR BED OR
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    Feed-through terminal, Double-tier terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 800 V, 24 A, brown, dark beige
    Tuotesivu Lataukset
  • ZDKPE 2.5-2/N/L/PE
    ZDKPE 2.5-2/N/L/PE