  10. BLF 5.08HC/15/180 SN BK BX
  11. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BLF 5.08HC/15/180 SN BK BX
BLF 5.08HC/15/180 SN BK BX
  • Toebehoren6
  • Contradelen9
  • Verwante producten43
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 9 producten gevonden
  • SL-SMT 5.08HC/15/180 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 5.08HC/180
    • SL-SMT 5.08HC/180
    • SL-SMT 5.08/180 Box
    Product ID:
    VPE:
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 15, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
  • SL-SMT 5.08HC/15/180G 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors